اطلاعیه‌ی واحد اطلاعات وامنیت پارت آزادی کوردستان در باره‌ خنثی نمودن عملیات تروریستی تهران

فرزندان ملت بزرگ كورد!
پیشمرگان قهرمان لشكر استقلال كوردستان!

بار دیگر عقابهای تیز چشم واحد «اطلاعات و امنیت پارت آزادی كوردستان»، عملیات تروریستی وزارت اطلاعات ایران را خنثی نموده و شكست و سرافكندگی دیگری برآن تحمیل كردند.
در بحبوحه‌ی جنگ نرم و روانی تهران و عوامل سرسپرده‌ آن در جامعه‌ و رسانه‌ها علیه‌ حزب پیشتاز كوردایتی و لشكر داعش و حشد و پاسدارشكن آن:

پارت آزادی كوردستانPAK،و همزمان با برگزاری نمایش «كنگره‌ به‌اصطلاح مشاهیر كورد» در سنندج و دیدار و ملاقاتهای دغلكارانه‌ و پنهانی با ٤ حزب و گروه كوردی در اسلو، وزارت ترور و جنایت اطلاعات ایران، با اعزام مزدور تروریستی، در صدد بود تا با ضربه‌ای تروریستی بر قامت استوار PAK، كه‌ همواره‌ چنین نمایشات و شوهای مضحكی را افشا و رد نموده‌ است، انتقامگیری نماید.
مزدور اعزامی «محمدعلی مختاری»، فرزند حجت الله‌، متولد ١٣٧٢ شمسی، (١٩٩٣ میلادی) شهرستان قم، ساكن فردیس كرج، در تاریخ ۱۵خرداد ۱۳۹۸ برابر با ٥ژوئن٢٠١٩ ، از طرف اداره‌ كل اطلاعات استان كرج، با هدف نفوذ، ایجاد فتنه‌ و ترور فرماندهان عالی رتبه‌ پارت آزادی كوردستان، مأموریت یافته‌ بود.
مزدور اعزامی، با هوشیاری گارد امنیتی PAK و همكاری سربازان گمنام كوردایتی، پس از شناسایی و اثبات صحت گزارشات و اطلاعات رسیده‌، بازداشت گردید. نامبرده‌ در اولین مواجهه‌ با اسناد و مدارك موجود، به‌ زانو درآمد و بدون هیچ مقاومتی، زبان به‌ اعتراف گشود.
واحد اطلااعات و امنیت PAK، با همكاری فرماندهی یگانها، پیشمرگان، اعضا، دوستان و پشتیبانان وسیع PAK، با تسلط بر محیط و چشمان بیدار، قاطعانه‌ و با مشت آهنین، با توطئه‌های تروریستی تهران، مقابله‌ خواهد كرد.
همزمان با انتشار این اطلاعیه‌، جهت تنویر افكار عمومی، بخشی از اعترافات تروریست دستگیر شده‌، پخش خواهد شد. همچنین به‌ خبرنگاران، احزاب و سازمانها و عموم متقاضیان، امكان دیدار و پرس و جو از نامبرده‌ فراهم میگردد.

پارت آزادی کوردستانPAK
واحد اطلاعات و امنیت

١٧ پوشپر ٢٧١٩ كوردی
٨ ژولای ٢٠١٩ میلادی

#ترور
#کوردستان
#لشکر
#آزادی
#استقلال
#تروریست
#PAK
#کرج

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *