اطلاعیه‌ هوالگری و آسایش سپاه‌ ملی كوردستان در خصوص مقابله‌ با اقدامات تروریستی تهران

فرزندان ملت کورد!
کوردستانيان میهن خواه!
پیشمرگان دلیر میهن!
دولت اشغالگر ایران از طریق ارگانهای تروریستی اش، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه‌ پاسداران، تحركات بیشتری به‌ ماشین ترور و جنایت خود علیه‌ نیروها و احزاب سیاسی شرق كوردستان، بخشیده‌ است.
سازمانهای تروریستی دشمن با اینکە هرازچندگاهی در انجام تعدادی از نقشە های تروریستی خود موفق شده‌اند، اما‌ اغلب نقشە ها و برنامەهای تروریستی آنها خنثی و در پاره ای موارد قبل از شروع در نطفە خفە شدە اند. پر واضح است که بە دلایل امنتیی و رعایت اصل محافظت از اطلاعات و، امنیت جان منابع و همکارانمان، نمیتوان بە صورت آشکار و شفاف به تشریح موارد پرداخت.

ولی با قاطعیت میتوان گفت كه‌ شمار عملیات های شكست خورده تروریستی‌ دشمن از تعداد عملیات های موفق شان بیشتر بودە است.
تا آنجا کە بە پارت آزادی کوردستان و سپاە ملی کوردستان مربوط میشود، مگر خود نهاد های تروریستی دشمن و آنهایی کە در این نبردها دخیل بودەاند بدانند کە به‌ همت و همکاری دلسوزانە “سربازان گمنام راە استقلال کوردستان” چە ضربە های مهلکی بر پیکر ماشین ترور و آدم كشی تهران وارد نمودە ایم و چە تعداد از نقشەهای آنان را خنثی و چه‌ كسانی در چنگمان گرفتار شده‌اند.
ماشین ترور و جنایت تهران همزمان، با ایجاد جنگ مضحک روانی از طریق فضای مجازی، تمام تلاش خود را بكار بسته‌ است تا توان و موفقیتهای خود را بزرگتر از آنچه‌ هست در انظار عمومی جلوه دهد. در حالی كه‌ اگر پاره‌ای بی مبالاتی های خودی نمی بود، جز هدر رفتن انرژی و امكاناتشان دستاوردی نصیبشان نمیشد.
اكنون با توجە بە افزایش تحرکات تروریستی دشمن و جنگ روانی کە بە راە انداختە است، واحد اطلاعات و امنیت سپاە ملی کوردستان جهت تنویر افكار عمومی موارد ذیل را اعلام میدارد:
١- تداوم موفقیتهایمان در خنثی سازی و وارد نمودن ضربات كوبنده‌ بر پیكر ماشین ترور دشمن اشغالگر، هشیاری بیشتری از همه‌ می طلبد. لذا از تمامی فرزندان شرافتمند میهنمان، سربازان گمنام راە استقلال کوردستان، پیشمرگان و دوستان و منابع دلسوزمان در درون نهادها و سازمان های ذیربط دولت اشغالگر میخواهیم با دقت و مراقبتهای بیشتر تحرکات ماشین تروریستی دشمن را رصد نمودە و رفتارهای مشكوك افراد و گروهها را در اسرع وقت به‌ واحد هوالگری و آسایش سپاه‌ ملی كوردستان اطلاع دهند.
٢- از جانب خود، با اتكا به‌ توان و احساس مسئولیت ملی فرزندان شرافتمند كوردستان و همرزمان تیز بینمان در داخل میهن و صفوف سپاه‌ ملی كوردستان، همچنان در خنثی سازی و به‌ شكست كشیدن نقشه‌ها و توطئه‌های تروریستی دشمن، مصمم خواهیم بود و شایعه‌ پراكنی ، جنگ روانی و هوچیگریهای مذبوحانه نهادهای تروریستی تحت امر تهران تأثیری بر اراده ما نخواهد گذاشت.
٣- بدین وسیله‌ به‌ استحضار مردم عزیز كوردستان كه‌ با اهمیت تمام مسئله امنیت احزاب سیاسی و پیشمرگان كوردستان و اقدامات تروریستی تهران را تعقیب میكنند،‌ میرسانیم و شاهد میگیریم كه‌ چنانچه‌ كسی با هدف جاسوسی، ترور و خیانت به‌ صفوف ما بپیوندد، یا در خارج از صفوف، در سازماندهی یا انجام چنین جنایاتی مشاركت نمایند، بدون توجه‌ به‌ كارت شناسایی كه‌ حامل آن است یا جهتی كه‌ به آن تعلق دارد، تحت تعقیب قرار خواهد گرفته و شدیداً مجازات خواهد شد.
٤- اگر چنانچه‌ مزدوری تحت امر هركدام از نهادهای تروریستی دشمن، در مقابل اندكی پول و مال دنیا ، خون فرمانده‌ یا پیشمرگه‌ای از سپاه‌ ملی كوردستان را بزمین بریزد، هرگز از چنین خیانتی نخواهیم گذشت. به‌ هرجا رو نهد، هر اندازه‌ زمان بگذرد، روزی آتش سلاح انتقام ما جانش را خواهد گرفت. و روز انتقام نه‌ حضور میان خانواده‌ و نه خود را در پناه‌ كسی گرفتن و نه‌ هیچ عامل دیگری، مانع از قهری كه‌ بر سینه‌اش خواهد نشست، نخواهد شد.

سپاه ملی کوردستان
واحد هوالگری و آسایش

۲۳ گلاویژ ۲۷۲۱ کوردی
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ شمسی

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *