اطلاعیە پارت آزادی کوردستانPAK در بارە شکست حملە تروریستی تهران

سەعات 22:45 شب گذشتە، یکی از قرارگاههای پشت جبهە پارت آزادی کوردستان واقع در شرق هولیر، کە محل سکونت تعدادی از خانوادهای شهدا و پیشمرگان نیز می باشد، هدف ٤ فروند موشک کاتیوشا قرار گرفت. خوشبختانە این حملە هیچگونە خسارتی بدنبال نداشت.
امروز در حالیکە تیم های ادارە آسایش و ضد تخریم و ترور حکومت کوردستان و پارت آزادی کوردستان در محل اصابت موشکها در حال پیگیری و جستجو بودند، یک TNT کارگذاشتە شدە از نوعی کە در ژوئن 2017 در مقبرە شهدا جاسازی شدە بود را کشف و خنثی و سپس در ساعت 16 منفجر کردند. 

اگر چە تا صدور این اطاعیە عاملان این حملە تروریستی شناسایی نشدەاند، اما تردیدی در این نیست کە نهادهای تروریستی ایران همچون وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاەپاسداران و مزدورانشان آمران و عاملان این اقدام تروریستی میباشند.
در ٤ سال گذشتە کە پارت آزادی کوردستان، روژهلات کوردستان را در جنگ با داعش و حشد شعبی و پاسداران نیروی قدس نمایندگی میکند، با دهها توطئەی تروریستی ایران مواجە بودە کە اغلب آنها را خنثی یا درهم شکستە است. در مارس ٢٠١٧، تهران شکست سنگین وبی سابقەای از پارت آزادی کوردستان متحمل شد. در آن زمان بدلایلی از انتشار اخبار این پیروزی بر تروریسم دولتی ایران، خودداری کردیم. بخشی از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در نتیجە این شکست، دچار بحران و تغیر گردید.
پیکار و نبرد پارت آزادی کوردستان با هر دولت اشغالگری در راە کسب استقلال و تشکیل دولت کوردستان تداوام خواهد یافت و با ترور و تهدید، متوقف نخواهد شد.

پارت آزادی کوردستانPAK
22 دیماه 2717
12ژانویە 2018

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *

دەتوانی ئەو تاگ و خەسڵەتانە HTML بەکاربێنیت: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>