بیانیه نمایندگی اروپای پارت آزادی کردستان جهت محکوم کردن ترور احمد مولی بدست رژیم ایران در هلند

روز چهارشنبه 8 نوامبر 2017 برابر با 17 آبان 1396، یکی از رهبران جنبش آزادیبخش الاهواز در مقابل منزل مسکونی خود در شهر لاهای هلند بدست تروریست‌های برون مرزی اطلاعات رژیم جمهوری اسلامی ایران به ضرب 3 گلوله به شهادت رسید.

احمد ولی ابوناهض، یار دیرین و نزدیک پارت آزادی کردستان و یکی از رهبران فعال و مبارز جنبش آزادی الاهواز بود که تمام زندگی و انرژی خود را جهت استقلال و جدایی اهواز از ایران و رهایی از سلطه استعماری دولت تهران صرف کرده بود.
نماینده اروپای پارت آزادی کردستان این اقدام تروریستی را بشدت محکوم کرده و رژیم آخوندی جمهوری اسلامی ایران را مسئول این حرکت ضد ازادیخواهی می‌داند و از دولت هلند و نیز پارلمان اتحادیه اروپا خواستار برخورد و پیگیری شفاف و جدی این اقدام ضد انسانی و دموکراسی است و همانگونه که انتظار میرود عاملان این ترور وحشیانه به سزای اعمالشان برسانند.
این اعمال تروریستی در کشورهای اروپایی، از جانب رژیم جمهوری اسلامی ایران، خط قرمز تجاوز به آزادی و دموکراسی این کشورها محسوب خواهد شد.
کشورهای اروپایی و علی الخصوص اتحادیه اروپا مسئول تامین سلامتی کسانی است که در راه آزادی و استقرار دموکراسی مبارزه می‌کنند.
پارت آزادی کردستان

نمایندگی اروپای
9 نوامبر 2017
18 آبان ماه 1396

Kurdistan Freedom Party Representation in Europe
info.pak_europa@yahoo.com – info.pak.europa@gmail.com
Tel Fax:0031263252157 Mobil:0031641693364
www.pazadik.org www.pak-eu.com

https://www.facebook.com/pakeucom/

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *

دەتوانی ئەو تاگ و خەسڵەتانە HTML بەکاربێنیت: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>