(نه‌ به‌ تداوم حاكمیت ایران بر كوردستان ) اطلاعیه‌ء پارت آزادی كوردستانPAK پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهرو روستا:

فرزندان ملت بزرگ كورد!

كوردستانیان میهن خواه!‌

   تهران بار دیگر جمعی از مهره‌های دزد، غارتگر و جنایتكار خود را جهت احراز مقام ریاست جمهوری به‌ میدان به‌ اصطلاح رقابت  انتخاباتی فرستاده‌ است.

   خامنه‌ای و ایادی اش در بیت رهبری برای گرم كردن  تنور این  نمایش مضحك، صحنه‌ را چنان چیده‌اند كه‌ مردم صحنه‌هایی از  اختلاف، تفاوت و دگراندیشی نامزدها در زمینه‌هایی چون برنامه‌، دیدگاه و ادارهء‌ امور كشور و رقابت بر سر آنها را مشاهده‌ نمایند. و‌ در خاتمه‌ از میان مهره‌ها یكی را بعنوان فریاد رس، از صندوق های تزویر و ریای خود بیرون خواهند كشید.

 این دروغی تكراری به‌ قدمت ٤٠ سال است كه‌ برای سیزده‌همین بار برای انتخاب «رئیس جمهوری مدیر و مدبر»، تحویل جامعه‌ و جهان میدهند.به‌ همین دلیل طی بیش از4 دهه است كه‌  نمایش های انتخاباتی و كسانی كه‌ بعنوان رئیس جمهور، سر از صندوق درآورده‌اند، هیچ تغییری در جهت منافع و زندگی مردم و رای دهندگان، بوجود نمی آورند؛ بلكه‌ در پایان آنچه‌  دیگر بار  بر‌ گردن مردم نهاده‌اند،  یوغ حاكمیت اقلیت فارس و حفظ نظام توتالیتری و رژیم ترور و غارت و جنایت بوده‌است.

   نمایش های انتخاباتی در ایران، فرصت و میدانی برای بالا و پائین كشیدن ها و جابجایی مهره های جنایتكار دولت فارس هستند. آنچه‌ تحت عنوان انتخابات در این نظام مدیریت میشود علاوه‌ بر اینكه‌ درسطح عمومی ، به‌ اجرا گذاشتن نمایشی پر ریا ودروغ از سوی دستگاه‌ رهبری ایران است، در كوردستان اشغالی با هدف ركلام و استفادهء‌ ابزاری از فرزندان این سرزمین برگزار میگردد. زیرا ملت كورد نه‌ سهمی از دولت و حاكمیت سیاسی در ایران داراست؛ نه‌ در حكومت و قدرت جایگاهی دارد و نه‌ هیچ كوردی حق كاندید شدن و احراز چنین مقامی را دارد.

   كورد در این دولت حتی از حق تدریس به‌ زبان مادری و اداره‌ء امور داخلی خود محروم است. تهران ملت ما را چون بردگانی برای بیگاری در انقیاد گرفته‌ است. تهران رای فرزندان كوردستان را برای نشان دادن دروغ بزرگ مشاركت سیاسی كوردها در دولت و، مستور ساختن و لاپوشانی اشغال كوردستان زمین ، بكار میبرد.

   تهران با كشاندن فرزندان كوردستان به‌ پای صندوق های رای، بزم و شعف انتقال مهره‌ای از تبهکارانی را که اکثراً در كوردستان سابقه‌ جنایت دارند، به‌ كاخ ریاست جمهوری، داغ مینماید. در حالیكه‌ نه‌ هرگز كوردی خود میتواند روزی به‌ چنین جایی انتقال یابد و نه‌ جابجایی مهره‌های دولت اشغالگر، برای ملتی بی دولت و، حقوق غصب شده و، سرزمین اشغال شده‌، تحولی ایجاد میكند.

تا آنجا هم كه‌ به‌ انتخابات شوراهای شهر و روستا مربوط میشود، تصمیم گیرندگان دولت اشغالگر در كوردستان، نه‌ به‌ افراد خادم و میهن خواه‌ اجازه‌ احراز این مسئولیت را میدهند و نه‌ چنین شوراهایی توان و صلاحیت سیاست گذاری برای خدمت به‌ مردم و حل مشكلات اشان را دارند. سیاست گذاران و تصمیم گیرندگان واقعی امور كوردستان اشغالی؛ فرماندهان سپاه‌ پاسداران و مسئولین وزارت اطلاعات هستند.

بنابراین، عدم مشاركت كوردستانیان در این نمایشها، یعنی افراشتن و به‌ اهتزاز درآوردن هویت ملی مستقل و جدای از هویت ملی دولت اشغالگر؛ یعنی نه‌ گفتن به‌ تداوم حاكمیت دولت ایران بر ملت و سرزمین كوردستان و، وجود ارادهء‌ به‌ كف آوردن آزادی و استقلال كوردستان.

تحریم نمایش انتخابات رژیم، یعنی عدم قبول تبدیل شدن به‌ ابزار و ماده‌‌ ركلام برای تهران!

 بایكوت نمایش انتخابات دولت اشغالگر یعنی محكوم كردن بردگی و انقیاد ملی و هر آنچه‌ تهران علیه‌ ملت كورد و كوردستان اعمال میدارد.

برای فرزندان كوردستان،مشاركت در انتخاباتی مایه‌‌ مباهات و امید است كه‌ نتایج آن، راه‌ آزادی، حاكمیت و استقلال كوردستان را هموار و منوّر سازد.

نه‌ به‌ تداوم حاكمیت ایران بر كوردستان

پیروزباد مبارزه‌ در راه‌ آزادی، حاكمیت، دولت و استقلال كوردستان

پارت آزادی كوردستانPAK

كمیته‌ مركزی

22 جوزردان 2721كوردی

22 خرداد     1400 شمسی

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *