پیام رهبر پارت آزادی كوردستان به‌ مردم بپاخاسته‌ء لوردگان

درود بر فرزندان شیرعلیمردان خان كه‌ در مقابل جنایت دولت اشغالگر ایران برای مبتلا ساختن ساكنان روستای چنار محمودی لوردگان به‌ ویروسHIV، سكوت نكردند و علیه‌ این بیدادگری، بپاخاستند.

سلام بر نوادگان سردار بی بی مریم كه مرعوب‌ یورش و تیراندازی نیروهای اشغالگر نشده‌، به‌ مقابله‌‌ برخاستند و صدای حق طلبانه اشان به‌ پهنای میهن اشغالی، منطقه‌ و جهان پیچید. درود بر روان اولین شهید قیام، غریب موسوی.
آنچه‌ امروز از جانب تهران علیه‌ خواهران و برادران ما در لوردگان میگذرد، ادامه‌ همان سیاست و جنایاتی است كه‌ رضاشاه و فرزندش محمد رضا، با پدران و نیاكان ما در اقالیم لورستان و بختیاری كردند. جمهوری اسلامی همان دولت بیگانه‌ی فارس و اشغالگر سرزمین ما و هدف، همان پروژه‌ آسمیلاسیون و امحای اقوام ملت بزرگ كورد است.
امروز قلب تمامی اقوام و آحاد ملت ما از خراسان گرفته‌ تا سرزمین سمكوی بزرگ، موكریان، اردلان، كرماشان و ایلام با خواهران و برادران هم تبارشان در لوردگان است. همزمان قلب پیشمرگان لشكر استقلال كوردستان با آنهاست وجنایت اشغالگران را فراموش نخواهند کرد و انتقام را بخاطر خواهند سپرد. همچنین پارت آزادی كوردستان، حامی آنها میباشد..
اكنون زمان ان فرا رسیده‌ است كه‌ فرزندان ملت بزرگ و میهن پهناورمان از ماكۆ تا یاسوج، برای بیرون راندن نیروهای اشغالگر ایران و نیل به‌ حاكمیت و استقلال، پشت به‌ هم دهند. امیدوارم شهامت و رشادت سرداران تاریخی آن اقالیم: سردار بی بی مریم، علیمردان خانهای چهارلنگ و بیراوند و بانو قدمخیر، الهامبخش فرزندان لور و بختیاری باشند برای قیام یكپارچه‌ علیه‌ تهران و نیروهای تحت امر تهران در خاك مقدسمان.

حسین یزدانپناه

رهبرPAK

13 رزبر2719كوردی
5 اكتبر2019 میلادی

 

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *