اعلام موضع PAK در قبال انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی

تهران به‌ تدارك برگزاری انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی پا گذاشته‌ و هم اكنون نام نویسی داوطلبان، در جریان است.
به‌ درازای عمر دولت ایران و حاكمیت جمهوری اسلامی، موضوع انتخابات تنها نمایشی برای مشروعیت بخشیدن به‌ حكومتگران، تصفیه‌ حسابهای جناحی و فریب جامعه‌ جهانی بوده‌ است.

در 40 سال گذشته‌ جای گرفتن و جابجایی افراد و كاراكترهای مختلف در ارگانها و مراكز گوناگون نظام، هیچ تأثیر و تغییری در شرایط سیاسی ملت كورد و كشتار و به‌ بند كشیدن فرزندان آن كه‌ به‌ سهم ملت كورد از این دولت تبدیل شده‌ است؛ نداشته‌ ونداده‌ است. حتی در بهترین حالت نیز، هیچ تغییری در جهت بهبود شرایط كار و معیشت روزانه‌ مردم كوردستان ایجاد نكرده‌ است. و این واقعیت بر این حقیقت صحه‌ میگذارد كه‌ رابطه‌ میان كوردستان و تهران، جز رابطه‌ میان اشغالگر و تحت ستم، چیز دیگری نیست.
علاوه‌ بر این حقایق، اكنون تهران در حالی در تدارك برگزاری نمایش انتخابات دور یازدهم مجلس خود است كه‌ از قلب میهن اشغالی امان كوردستان ، خون میچكد و خیابان شهرهای به‌پا خاسته‌، هنوز بوی خون فرزندان ملت كورد را میدهند. همچنین ربودن، اختفا و كشتار فرزندان ملت كورد ادامه‌ دارد و زندانهای رژیم، مملو از انهاست. شهرهای به‌پا خاسته‌ نیز، همچنان در محاصره‌ و كنترول نظامی و امنیتی است.
از این رو پارت آزادی كوردستان، ثبت نام و كاندید شدن برای مشاركت در این نمایش مضحك و تكراری قاتلان فرزندان ملت كورد را نادرست میداند و رد میكند.
مشاركت در این نمایش، از نام نویسی و كاندید شدن گرفته‌ تا تشویق به رای دادن و حضور در مجلس دولت اشغالگر، نه‌ تنها نادیده‌ گرفتن خون صدها نفر از فرزندان ملت كورد است كه‌ در قیام خزلور(آبانماه‌)‌، سنگفرش خیابانها و شكنجه‌گاههای رژیم را سرخ كرد، بلكه‌ همدستی با اشغالگران و قاتلان است.
دیر یا زود، نیرهای اشغالگر تحت فرمان تهران از كوردستان بیرون رانده‌ خواهند شد و روژهلات آزاد خواهد گشت. كسانی كه‌ امروز ابزار و آلت دست تهران میشوند، فردا محاسبه‌ خواند شد.

خلیل نادری
سخنگوی سیاسی پارت آزادی كوردستان

13 سرماوز 2719ك
4 دسامبر2019 م

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *