شێرکۆ سەلیمی: توهم یا واقعیت؟

خبر تشکیل نیروی نظامی منسجم و یکپارچه به نام سپاه ملی کوردستان از طرف پارت آزادی کوردستان(پاک) در روزهای اخیر لرزه بر تن دشمن اشغالگر انداخته و در همین راستا شاهد شروع هجمه‌ی روانی وسیعی از طرف عوامل تبلیغی رژیم ایران میباشیم.

این ضربه‌ی سهمگین چنان لرزه‌ای بر بدنه‌ی پوسیده‌ی رژیم وارد کرد که تاب سکوت را از آن‌ها سلب نموده و به صورت علنی شروع به دسیسه چینی و تفرقه‌اندازی در بین جناح‌ها و احزاب مبارز شرق کوردستان نموده و با استفاده از این روش سعی در ایجاد دیوار بی اعتمادی و دور کردن آنها از سیاست وحدت مبارزاتی پاک را دارند.
جای تعجب نیست که میبینیم ناکام نیوز و ناکام نیوزهای گره خورده در پوسته‌ی فاسد و تهی فرقه‌ی تبهکار حاکم بر ایران چگونه به این مسٲله واکنش نشان میدهند و در کمال یاوه گویی و به دور از هرگونه منش و رفتار حرفه‌ای شروع به پراکندن زهر نفاق در صفوف فرزندان جان بر کف کوردستان را دارند.
یقینا منفعل بودن سایر احزاب و جریان‌های مبارز در سال‌های اخیر در قبال سیاست‌های رژیم، چنان حاشیه‌ی اعتمادی برای حاکمان اشغالگر به وجود آورده بود که اکنون شوک ناشی از این خبر، خواب را از چشمانشان ربوده و عرصه را بر آنان تنگ نموده است، از همین رو شاهدیم که با بسیج تمام عوامل و عناصر تبلیغی و رسانه‌ای خود سعی در مقابله با این حرکت مقتدرانه‌ی پارت آزادی کوردستان را دارند و با توهم خواندن این حرکت میخواهند از ارزش و اهمیت آن بکاهند.
ولی باید به آن‌ها یادآور شد که این بار با نیرویی متفاوت و از جنسی دیگر روبرویید که درک آن از توان شما و حامیانتان و حاکمانتان خارج است. فرزندان ملت بزرگ کوردستان در صفوف پاک، اراده و عزم و خودباوری را در هم آمیخته و جان بر کف در راه آزادی خاک و سرزمین اشغال شده‌ی کوردستان تا آخرین قطره‌ی خونشان دست از مبارزه نخواهند کشید.
نمونه‌ی این مبارزه را در مقابل هجوم وحشیانه‌ی حشدتان در ‌(پردێ) خوب به خاطر دارید.
همانجا که رهبر و فرمانده‌ای سرشار از عشق به کوردستان و جوانانی از جنس ایمان به هدف در مقابلتان قد علم کردند و پل امید و آرزوهای شیطانیتان را به رویتان خراب کردند.

آری این واقعیت پارت آزادی کوردستان است و همین واقعیت طومار ننگین ظلمتان را در هم میپیچد و مرزهای پوسیده‌ی اشغالگریتان را درهم مینوردد.

PAK-EU#

Share Button

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *